Hakkımızda

Şirinler Fabrics

Kumaşta Güvence
Şirinler Fabrics, tekstil sektörüne 1999 yılında BAHATTİN KAÇMAZ önderliğinde aile şirketi olarak adım atmıştır. Kurulduğu tarihten itibaren tekstil sektöründe faaliyetlerini her geçen gün artıran şirketimiz, 2018 yılında ŞİRİNLER KUMAŞ VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak kurumsal dönüşümünü tamamlamıştır. Faaliyetlerine İstanbul’da devam eden şirketimiz, tecrübeli ve uzman kadrosu, çevre dostu üretim yöntemleri, kaliteli ve bol seçenekli ürün portföyüyle yolculuğuna devam etmektedir. Şirketimiz, modayı ve gelişen teknolojiyi birleştirerek toptan kumaş hizmeti vermeye devam edip, TÜRKİYE ihracatına en iyi katkıyı vermeye hedeflemektedir.

Misyon

Ürünlerimizin kalite standardını her türlü ticari kaygının üstünde tutarak, yönetimde ve üretimde önce kalite ilkesini takip etmekteyiz. Misyonumuz, sektör standartları ve ihtiyaçları doğrultusunda markaların beklentilerini karşılayarak; müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, insan sağlığına önem veren, nitelikli üretim yapan ve tekstil sektörüne değer katan bir kurum olmak.

Vizyon

Sürekli yeniliği ve kaliteyi hedefleyerek, ülkemizin tekstil sektöründe uluslararası rekabetteki yerini almasına öncülük etmek ve markaların bir numaralı tercihi olmak. Bir diğer önemli vizyonumuz ise karbon ayak izini ve su tüketimini minimumda tutacak teknolojilere yönelerek geri dönüşümlü kumaş ve ambalaj kullanımına önem vermektedir.

GALLERY

Find us on Facebook

Follow Us on Twitter

Follow Us on Instagram